110MT80KB
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: 110MT80KB
Περιγραφή προϊόντος RECT BRIDGE 800V 110A MTK
Φύλλα δεδομένων: 110MT80KB.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 110MT80KB
Αριθμός εξαρτήματος 110MT80KB Κατασκευαστής Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή RECT BRIDGE 800V 110A MTK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4645 pcs Φύλλο δεδομένων 110MT80KB.pdf
Τάσης - Peak Reverse (Max) 800V Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.4V @ 150A
Τεχνολογία Standard Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή MTK
Σειρά - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση MTK Αλλα ονόματα *110MT80KB
VS-110MT80KB
VS-110MT80KB-ND
VS110MT80KB
VS110MT80KB-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Diode Τύπος Three Phase Λεπτομερής περιγραφή Bridge Rectifier Three Phase Standard 800V Chassis Mount MTK
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 10mA @ 1000V Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 110A