110MT140KB
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RECT BRIDGE 1400V 110A MTK
Φύλλα δεδομένων: 110MT140KB.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 110MT140KB
Αριθμός εξαρτήματος 110MT140KB Κατασκευαστής Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή RECT BRIDGE 1400V 110A MTK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5463 pcs Φύλλο δεδομένων 110MT140KB.pdf
Τάσης - Peak Reverse (Max) 1.4kV Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.4V @ 150A
Τεχνολογία Standard Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή MTK
Σειρά - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση MTK Αλλα ονόματα *110MT140KB
VS-110MT140KB
VS-110MT140KB-ND
VS110MT140KB
VS110MT140KB-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Diode Τύπος Three Phase Λεπτομερής περιγραφή Bridge Rectifier Three Phase Standard 1.4kV Chassis Mount MTK
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 10mA @ 1400V Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 110A