110MT100KB
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RECT BRIDGE 1000V 110A MTK
Φύλλα δεδομένων: 110MT100KB.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 110MT100KB
Αριθμός εξαρτήματος 110MT100KB Κατασκευαστής Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή RECT BRIDGE 1000V 110A MTK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4723 pcs Φύλλο δεδομένων 110MT100KB.pdf
Τάσης - Peak Reverse (Max) 1kV Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.4V @ 150A
Τεχνολογία Standard Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή MTK
Σειρά - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση MTK Αλλα ονόματα *110MT100KB
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Diode Τύπος Three Phase Λεπτομερής περιγραφή Bridge Rectifier Three Phase Standard 1kV Chassis Mount MTK
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 10mA @ 1000V Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 110A
Αριθμός μέρους βάσης 110MT*KB
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
110MT120KB
110MT120KB
Περιγραφή: RECT BRIDGE 1200V 110A MTK
Σε απόθεμα: 4775 pcs
Κατεβάστε: 110MT120KB.pdf
RFQ
110MT160KB
110MT160KB
Περιγραφή: RECT BRIDGE 1600V 110A MTK