9871-36RED
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος TEST LEAD BANANA TO BANANA 36"
Φύλλα δεδομένων: 9871-36RED.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 9871-36RED
Αριθμός εξαρτήματος 9871-36RED Κατασκευαστής E-Z-Hook
Περιγραφή TEST LEAD BANANA TO BANANA 36" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 7612 pcs Φύλλο δεδομένων 9871-36RED.pdf
Gauge Wire 18 AWG Τάση - Ονομαστική 5000V (5kV)
Λεπτομερής περιγραφή 36.0" (914.40mm) Banana Plug, Single, Sheathed - Retractable To Banana Plug, Single, Sheathed - Retractable Patch Cord 5000V (5kV) τρέχουσα Αξιολόγηση 5A
Περιεχόμενα 1 Lead, Red Διαμόρφωση Banana to Banana
καλώδιο Μήκος 36.0" (914.40mm) 2ο Connector Banana Plug, Single, Sheathed - Retractable
1ο Connector Banana Plug, Single, Sheathed - Retractable
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
9871-48BLK
9871-48BLK
Περιγραφή: TEST LEAD BANANA TO BANANA 48"
Σε απόθεμα: 6315 pcs
Κατεβάστε: 9871-48BLK.pdf
RFQ
9871-60 R/B
9871-60 R/B
Περιγραφή: TEST LEAD BANA TO BANA 60" SET/2
Σε απόθεμα: 2789 pcs
Κατεβάστε: 9871-60 R/B.pdf
RFQ
Περιγραφή: TEST LEAD BANA TO BANA 36" SET/2