9871-18RED
E-Z-HookE-Z-Hook
E-Z-Hook
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος TEST LEAD BANANA TO BANANA 18"
Φύλλα δεδομένων: 9871-18RED.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 9871-18RED
Αριθμός εξαρτήματος 9871-18RED Κατασκευαστής E-Z-Hook
Περιγραφή TEST LEAD BANANA TO BANANA 18" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 6804 pcs Φύλλο δεδομένων 9871-18RED.pdf
Gauge Wire 18 AWG Τάση - Ονομαστική 5000V (5kV)
Τύπος Patch Cord Μέθοδος στοίβαγμα Non Stackable
Σειρά 9871 Ακροαματικότητα -
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Μόνωση Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Λεπτομερής περιγραφή 18.0" (457.20mm) Banana Plug, Single, Sheathed - Retractable To Banana Plug, Single, Sheathed - Retractable Patch Cord 5000V (5kV) τρέχουσα Αξιολόγηση 5A
Περιεχόμενα 1 Lead, Red Διαμόρφωση Banana to Banana
καλώδιο Μήκος 18.0" (457.20mm) 2ο Connector Banana Plug, Single, Sheathed - Retractable