9871-48RED
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος TEST LEAD BANANA TO BANANA 48"
Φύλλα δεδομένων: 9871-48RED.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 9871-48RED
Αριθμός εξαρτήματος 9871-48RED Κατασκευαστής E-Z-Hook
Περιγραφή TEST LEAD BANANA TO BANANA 48" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 7278 pcs Φύλλο δεδομένων 9871-48RED.pdf
Gauge Wire 18 AWG Τάση - Ονομαστική 5000V (5kV)
Λεπτομερής περιγραφή 48.0" (1219.20mm) Banana Plug, Single, Sheathed - Retractable To Banana Plug, Single, Sheathed - Retractable Patch Cord 5000V (5kV) τρέχουσα Αξιολόγηση 5A
Περιεχόμενα 1 Lead, Red Διαμόρφωση Banana to Banana
καλώδιο Μήκος 48.0" (1219.20mm) 2ο Connector Banana Plug, Single, Sheathed - Retractable
1ο Connector Banana Plug, Single, Sheathed - Retractable
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
9871-36RED
9871-36RED
Περιγραφή: TEST LEAD BANANA TO BANANA 36"