300AWDP3J3BLKVS2QE
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SWITCH ROCKER DPDT 5A 120V
Φύλλα δεδομένων: 1.300AWDP3J3BLKVS2QE.pdf2.300AWDP3J3BLKVS2QE.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 300AWDP3J3BLKVS2QE Κατασκευαστής E-Switch
Περιγραφή SWITCH ROCKER DPDT 5A 120V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 18384 pcs Φύλλο δεδομένων 1.300AWDP3J3BLKVS2QE.pdf2.300AWDP3J3BLKVS2QE.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 28V Τάση Αξιολόγηση - AC 120V
Στυλ λήξης PC Pin Λειτουργία διακόπτη On-Off-On
Σειρά 300A Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις -
Συσκευασία Bulk Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λεπτομερής περιγραφή Rocker Switch DPDT 5A (AC/DC) 120V Through Hole τρέχουσα Αξιολόγηση 5A (AC/DC)