300AWDP3R1BLKM1QE
E-SwitchE-Switch
300AWDP3R1BLKM1QE Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: E-Switch
Περιγραφή προϊόντος SWITCH ROCKER DPDT 5A 120V
Φύλλα δεδομένων: 1.300AWDP3R1BLKM1QE.pdf2.300AWDP3R1BLKM1QE.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 300AWDP3R1BLKM1QE Κατασκευαστής E-Switch
Περιγραφή SWITCH ROCKER DPDT 5A 120V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 26009 pcs Φύλλο δεδομένων 1.300AWDP3R1BLKM1QE.pdf2.300AWDP3R1BLKM1QE.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 28V Τάση Αξιολόγηση - AC 120V
Στυλ λήξης Solder Lug Λειτουργία διακόπτη On-Off-On
Σειρά 300A Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις Rectangular - 13.14mm x 7.20mm
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα EG4318
Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Flange
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μηχανική ζωή -
Προστασία Ingress IP67 - Dust Tight, Waterproof Φωτισμός Τάσης (ονομαστική) -
Φωτισμός τύπο, το χρώμα - Χαρακτηριστικά Epoxy Sealed Terminals
ηλεκτρική ζωή 30,000 Cycles Λεπτομερής περιγραφή Rocker Switch DPDT 5A (AC/DC) 120V Panel Mount, Flange
τρέχουσα Αξιολόγηση 5A (AC/DC) Χρώμα - ενεργοποιητή / Cap Black