300AWDP2J6BLKVS3QE
E-SwitchE-Switch
E-Switch
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SWITCH ROCKER DPDT 5A 120V
Φύλλα δεδομένων: 300AWDP2J6BLKVS3QE.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
216 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 300AWDP2J6BLKVS3QE Κατασκευαστής E-Switch
Περιγραφή SWITCH ROCKER DPDT 5A 120V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 16661 pcs Φύλλο δεδομένων 300AWDP2J6BLKVS3QE.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 28V Τάση Αξιολόγηση - AC 120V
Στυλ λήξης PC Pin Λειτουργία διακόπτη On-Mom
Σειρά 300A Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις -
Συσκευασία Bulk Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μηχανική ζωή - Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Φωτισμός Τάσης (ονομαστική) - Φωτισμός τύπο, το χρώμα -
Χαρακτηριστικά Epoxy Sealed Terminals ηλεκτρική ζωή 30,000 Cycles
Λεπτομερής περιγραφή Rocker Switch DPDT 5A (AC/DC) 120V Through Hole τρέχουσα Αξιολόγηση 5A (AC/DC)