SBRT6U20LP-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SBRT6U20LP-7 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Diodes Incorporated
Περιγραφή προϊόντος DIODE SBR 20V 6A U-DFN3030-8
Φύλλα δεδομένων: SBRT6U20LP-7.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SBRT6U20LP-7
Αριθμός εξαρτήματος SBRT6U20LP-7 Κατασκευαστής Diodes Incorporated
Περιγραφή DIODE SBR 20V 6A U-DFN3030-8 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 176569 pcs Φύλλο δεδομένων SBRT6U20LP-7.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 450mV @ 6A Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 20V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή U-DFN3030-8 Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io)
Σειρά Automotive, AEC-Q101 Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 8-PowerUDFN Αλλα ονόματα SBRT6U20LP-7DITR
Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -55°C ~ 150°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Diode Τύπος Super Barrier
Λεπτομερής περιγραφή Diode Super Barrier 20V 6A Surface Mount U-DFN3030-8 Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 250µA @ 20V
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 6A Χωρητικότητα @ VR, F -