SBRT60U60CT
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SBRT60U60CT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Diodes Incorporated
Περιγραφή προϊόντος DIODE SBR 60V 60A TO-220AB
Φύλλα δεδομένων: SBRT60U60CT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SBRT60U60CT
Αριθμός εξαρτήματος SBRT60U60CT Κατασκευαστής Diodes Incorporated
Περιγραφή DIODE SBR 60V 60A TO-220AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 71317 pcs Φύλλο δεδομένων SBRT60U60CT.pdf
Τάσης - Peak Reverse (Max) Super Barrier Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 1 Pair Common Cathode
Τάσης - Ανάλυση TO-220AB Ταχύτητα 30A
Σειρά TrenchSBR Κατάσταση RoHS Tube
Χρόνος επαναφοράς Reverse (TRR) Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) Πόλωση TO-220-3
Άλλα ονόματα SBRT60U60CTDI τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή SBRT60U60CT Διευρυμένη περιγραφή Diode Array 1 Pair Common Cathode Super Barrier 60V 30A Through Hole TO-220-3
Διαμόρφωση δίοδος 180µA @ 60V Περιγραφή DIODE SBR 60V 60A TO-220AB
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 620mV @ 30A Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode) 60V
Χωρητικότητα @ VR, F -55°C ~ 150°C