SBRT60U50CT
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος DIODE SCHOTTKY 50V 60A TO-220AB
Φύλλα δεδομένων: SBRT60U50CT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SBRT60U50CT
Αριθμός εξαρτήματος SBRT60U50CT Κατασκευαστής Diodes Incorporated
Περιγραφή DIODE SCHOTTKY 50V 60A TO-220AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / σύμφωνο RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 64094 pcs Φύλλο δεδομένων SBRT60U50CT.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 520mV @ 30A Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 50V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220AB Ταχύτητα Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Σειρά TrenchSBR Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-220-3 Αλλα ονόματα SBRT60U50CTDI
Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -55°C ~ 150°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS Compliant Diode Τύπος Super Barrier
Διαμόρφωση δίοδος 1 Pair Common Cathode Λεπτομερής περιγραφή Diode Array 1 Pair Common Cathode Super Barrier 50V 30A Through Hole TO-220-3
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 700µA @ 50V Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode) 30A