NE12S0A0V20PNFA
Delta ElectronicsDelta Electronics
Delta Electronics
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 0.59-5.1V 102W
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
320 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος NE12S0A0V20PNFA Κατασκευαστής Delta Electronics
Περιγραφή DC DC CONVERTER 0.59-5.1V 102W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 8398 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 0.59 ~ 5.1 V Τάση - Εισόδου (Min) 4.5V
Τάση - Εισόδου (Max) 13.8V Τύπος Non-Isolated PoL Module
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.20" L x 0.45" W x 0.61" H (30.5mm x 11.5mm x 15.5mm) Σειρά Delphi NE
Ισχύς (Watts) 102W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση 8-SIP Module Θερμοκρασία λειτουργίας -
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Χαρακτηριστικά Remote On/Off, OCP, SCP, UVLO Αποδοτικότητα 94%
Λεπτομερής περιγραφή Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 0.59 ~ 5.1 V 20A 4.5V - 13.8V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 20A