NE123W-08
Peerless by TymphanyPeerless by Tymphany
NE123W-08 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: NE123W-08
Κατασκευαστής / Μάρκα: Peerless by Tymphany
Περιγραφή προϊόντος SPEAKER 8OHM 45W TOP PORT 86.8DB
Φύλλα δεδομένων: NE123W-08.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1008 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του NE123W-08
Αριθμός εξαρτήματος NE123W-08 Κατασκευαστής Peerless by Tymphany
Περιγραφή SPEAKER 8OHM 45W TOP PORT 86.8DB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1366 pcs Φύλλο δεδομένων NE123W-08.pdf
Τύπος Tweeter Λήξη Terminal Block
Τεχνολογία Magnetic Μέγεθος / Διαστάσεις 4.843" Dia (123.00mm)
Σχήμα Round Σειρά NE
Ακροαματικότητα - Ισχύς - Ονομαστική 45W
Port Τοποθεσία Top Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα T04-1B0040003 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Μαγνήτης Nd-Fe-B Υλικό - Cone Paper
Προστασία Ingress - Αντίσταση 7.26 Ohms
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 2.624" (66.65mm) Εύρος συχνότητας 60Hz ~ 8kHz
Συχνότητα - Αυτο Resonant 61.03Hz Αποδοτικότητα - dBA 86.80
Αποτελεσματικότητα - Τύπος Half Space Sensitivity Αποτελεσματικότητα - Δοκιμές 1W/1M
Λεπτομερής περιγραφή 7.26 Ohms Tweeter Speaker 45W 60Hz ~ 8kHz Top Round 86.8dB