NE149W-04
Peerless by TymphanyPeerless by Tymphany
NE149W-04 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: NE149W-04
Κατασκευαστής / Μάρκα: Peerless by Tymphany
Περιγραφή προϊόντος SPEAKER 4OHM 60W TOP PORT 87.2DB
Φύλλα δεδομένων: NE149W-04.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
504 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του NE149W-04
Αριθμός εξαρτήματος NE149W-04 Κατασκευαστής Peerless by Tymphany
Περιγραφή SPEAKER 4OHM 60W TOP PORT 87.2DB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1121 pcs Φύλλο δεδομένων NE149W-04.pdf
Τύπος Tweeter Λήξη Terminal Block
Τεχνολογία Magnetic Μέγεθος / Διαστάσεις 5.866" Dia (149.00mm)
Σχήμα Round Σειρά NE
Ακροαματικότητα - Ισχύς - Ονομαστική 60W
Port Τοποθεσία Top Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα T04-1B05A0004 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Μαγνήτης Nd-Fe-B Υλικό - Cone Paper
Προστασία Ingress - Αντίσταση 5.07 Ohms
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 3.187" (80.95mm) Εύρος συχνότητας 50Hz ~ 5kHz
Συχνότητα - Αυτο Resonant 70.24Hz Αποδοτικότητα - dBA 87.20
Αποτελεσματικότητα - Τύπος Half Space Sensitivity Αποτελεσματικότητα - Δοκιμές 1W/1M
Λεπτομερής περιγραφή 5.07 Ohms Tweeter Speaker 60W 50Hz ~ 5kHz Top Round 87.2dB