TFPTL10L8200FL2B
Dale / VishayDale / Vishay
TFPTL10L8200FL2B Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος THERMISTOR PTC 820 OHM 1% RADIAL
Φύλλα δεδομένων: TFPTL10L8200FL2B.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
5000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος TFPTL10L8200FL2B Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή THERMISTOR PTC 820 OHM 1% RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 111831 pcs Φύλλο δεδομένων TFPTL10L8200FL2B.pdf
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Σειρά TFPTL
αντίσταση Ανοχή ±1% Αντοχή στους 25 ° C 820 Ohms
Ισχύς - Max 75mW Συσκευασία / υπόθεση Radial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Λεπτομερής περιγραφή PTC Thermistor 820 Ohms Radial