TFPTL10L1001FL2T
Dale / VishayDale / Vishay
TFPTL10L1001FL2T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος THERMISTOR PTC 1K OHM 1% RADIAL
Φύλλα δεδομένων: TFPTL10L1001FL2T.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
8000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος TFPTL10L1001FL2T Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή THERMISTOR PTC 1K OHM 1% RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 214877 pcs Φύλλο δεδομένων TFPTL10L1001FL2T.pdf
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Σειρά TFPTL
αντίσταση Ανοχή ±1% Αντοχή στους 25 ° C 1 kOhms
Ισχύς - Max 75mW Συσκευασία / υπόθεση Radial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Λεπτομερής περιγραφή PTC Thermistor 1 kOhms Radial