TFPTL10L4700FL2B
Dale / VishayDale / Vishay
TFPTL10L4700FL2B Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος THERMISTOR PTC 470 OHM 1% RADIAL
Φύλλα δεδομένων: TFPTL10L4700FL2B.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος TFPTL10L4700FL2B Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή THERMISTOR PTC 470 OHM 1% RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 112220 pcs Φύλλο δεδομένων TFPTL10L4700FL2B.pdf
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Σειρά -
αντίσταση Ανοχή ±1% Αντοχή στους 25 ° C 470 Ohms
Ισχύς - Max 75mW Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα 541-1423
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 70°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 7 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή PTC Thermistor 470 Ohms Radial