ILHB1812ER601V
Dale / VishayDale / Vishay
ILHB1812ER601V Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος FERRITE BEAD 600 OHM 1812 1LN
Φύλλα δεδομένων: ILHB1812ER601V.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
3000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ILHB1812ER601V Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή FERRITE BEAD 600 OHM 1812 1LN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 292228 pcs Φύλλο δεδομένων ILHB1812ER601V.pdf
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Σειρά ILHB
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1812 (4532 Metric) Αλλα ονόματα 541-2309-2
ILHB1812ER601V-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός Γραμμών 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Σύνθετη αντίσταση @ Συχνότητα 600 Ohms @ 100MHz Ύψος (Max) 0.069" (1.75mm)
Τύπος φίλτρου - Αντίσταση DC (DCR) (Μέγ.) 40 mOhm
Κάρτα Πάχος (mm) 3A