ILHB0805ER600V
Dale / VishayDale / Vishay
ILHB0805ER600V Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος FERRITE BEAD 60 OHM 0805 1LN
Φύλλα δεδομένων: ILHB0805ER600V.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
8000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ILHB0805ER600V Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή FERRITE BEAD 60 OHM 0805 1LN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2931327 pcs Φύλλο δεδομένων ILHB0805ER600V.pdf
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Σειρά ILHB
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric) Αλλα ονόματα 541-2301-2
ILHB0805ER600V-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός Γραμμών 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Σύνθετη αντίσταση @ Συχνότητα 60 Ohms @ 100MHz Ύψος (Max) 0.043" (1.10mm)
Τύπος φίλτρου - Αντίσταση DC (DCR) (Μέγ.) 30 mOhm
Κάρτα Πάχος (mm) 3A