ILHB1206ER121V
Dale / VishayDale / Vishay
ILHB1206ER121V Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος FERRITE BEAD 120 OHM 1206 1LN
Φύλλα δεδομένων: ILHB1206ER121V.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
6000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ILHB1206ER121V Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή FERRITE BEAD 120 OHM 1206 1LN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1168131 pcs Φύλλο δεδομένων ILHB1206ER121V.pdf
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Σειρά ILHB
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric) Αλλα ονόματα 541-2304-2
ILHB1206ER121V-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός Γραμμών 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Σύνθετη αντίσταση @ Συχνότητα 120 Ohms @ 100MHz Ύψος (Max) 0.051" (1.30mm)
Τύπος φίλτρου - Αντίσταση DC (DCR) (Μέγ.) 20 mOhm
Κάρτα Πάχος (mm) 6A