ILHB0603ER600V
Dale / VishayDale / Vishay
ILHB0603ER600V Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος FERRITE BEAD 60 OHM 0603 1LN
Φύλλα δεδομένων: ILHB0603ER600V.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
8000 pcs
12000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ILHB0603ER600V Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή FERRITE BEAD 60 OHM 0603 1LN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3720116 pcs Φύλλο δεδομένων ILHB0603ER600V.pdf
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Σειρά ILHB
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0603 (1608 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός Γραμμών 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Σύνθετη αντίσταση @ Συχνότητα 60 Ohms @ 100MHz
Ύψος (Max) 0.037" (0.95mm) Τύπος φίλτρου -
Αντίσταση DC (DCR) (Μέγ.) 100 mOhm Κάρτα Πάχος (mm) 2A