IHSM7832RG1R5L
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 1.5UH 8.6A 12 MOHM SMD
Φύλλα δεδομένων: IHSM7832RG1R5L.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος IHSM7832RG1R5L Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή FIXED IND 1.5UH 8.6A 12 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 43554 pcs Φύλλο δεδομένων IHSM7832RG1R5L.pdf
Τύπος - Ανοχή ±15%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.840" L x 0.320" W (21.34mm x 8.13mm)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz Επαγωγή 1.5µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.285" (7.24mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 1.5µH Unshielded Inductor 8.6A 12 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 12 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 8.6A Τρέχουσες - Κορεσμός 4.4A