IHSM7832RG180L
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 18UH 4.2A 47 MOHM SMD
Φύλλα δεδομένων: IHSM7832RG180L.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος IHSM7832RG180L Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή FIXED IND 18UH 4.2A 47 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 38427 pcs Φύλλο δεδομένων IHSM7832RG180L.pdf
Τύπος - Ανοχή ±15%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.840" L x 0.320" W (21.34mm x 8.13mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά IHSM-7832
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz Επαγωγή 18µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.285" (7.24mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 18µH Unshielded Inductor 4.2A 47 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 47 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 4.2A Τρέχουσες - Κορεσμός 1.3A