IHSM7832RG270L
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 27UH 3.4A 74 MOHM SMD
Φύλλα δεδομένων: IHSM7832RG270L.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος IHSM7832RG270L Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή FIXED IND 27UH 3.4A 74 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 41332 pcs Φύλλο δεδομένων IHSM7832RG270L.pdf
Τύπος - Ανοχή ±15%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.840" L x 0.320" W (21.34mm x 8.13mm)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz Επαγωγή 27µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.285" (7.24mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 27µH Unshielded Inductor 3.4A 74 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 74 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 3.4A Τρέχουσες - Κορεσμός 1.1A