IHSM4825ER2R7L
Dale / VishayDale / Vishay
IHSM4825ER2R7L Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 2.7UH 5.1A 34 MOHM SMD
Φύλλα δεδομένων: IHSM4825ER2R7L.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος IHSM4825ER2R7L Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή FIXED IND 2.7UH 5.1A 34 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 45136 pcs Φύλλο δεδομένων IHSM4825ER2R7L.pdf
Τύπος - Ανοχή ±15%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.540" L x 0.250" W (13.72mm x 6.35mm)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz Επαγωγή 2.7µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.225" (5.72mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 2.7µH Unshielded Inductor 5.1A 34 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 34 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 5.1A Τρέχουσες - Κορεσμός 2.6A