IHSM4825ER2R2L
Dale / VishayDale / Vishay
IHSM4825ER2R2L Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 2.2UH 5.7A 29 MOHM SMD
Φύλλα δεδομένων: IHSM4825ER2R2L.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος IHSM4825ER2R2L Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή FIXED IND 2.2UH 5.7A 29 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 48370 pcs Φύλλο δεδομένων IHSM4825ER2R2L.pdf
Τύπος - Ανοχή ±15%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.540" L x 0.250" W (13.72mm x 6.35mm)
Αλλα ονόματα 541-1553-2
IHSM4825ER2R2L-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz
Επαγωγή 2.2µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.225" (5.72mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 2.2µH Unshielded Inductor 5.7A 29 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 29 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 5.7A
Τρέχουσες - Κορεσμός 2.9A