IHSM4825ER271L
Dale / VishayDale / Vishay
IHSM4825ER271L Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 270UH 410MA 1.77 OHM
Φύλλα δεδομένων: IHSM4825ER271L.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
750 pcs
1500 pcs
3750 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος IHSM4825ER271L Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή FIXED IND 270UH 410MA 1.77 OHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 51774 pcs Φύλλο δεδομένων IHSM4825ER271L.pdf
Τύπος - Ανοχή ±15%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.540" L x 0.250" W (13.72mm x 6.35mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά IHSM-4825
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz Επαγωγή 270µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.225" (5.72mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 270µH Unshielded Inductor 410mA 1.77 Ohm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 1.77 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 410mA Τρέχουσες - Κορεσμός 300mA