DTT500-30-100
DaburnDaburn
Daburn
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Daburn
Περιγραφή προϊόντος TUBING 0.012" ID PTFE 100' NAT
Φύλλα δεδομένων: DTT500-30-100.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του DTT500-30-100
Αριθμός εξαρτήματος DTT500-30-100 Κατασκευαστής Daburn
Περιγραφή TUBING 0.012" ID PTFE 100' NAT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4029 pcs Φύλλο δεδομένων DTT500-30-100.pdf
Πάχος τοιχώματος 0.009" (0.23mm) Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά Smooth
Τύπος Solid Tubing Σειρά Daflon DTT
Αλλα ονόματα DTT500-30
DTT500-30-ND
Q1261077
Θερμοκρασία λειτουργίας -90°C ~ 250°C
Υλικό Polytetrafluoroethylene (PTFE) Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks
Προστασία υγρών Oil Resistant Μήκος 100' (30.48m)
Διάμετρος - Έξω 0.030" (0.76mm) Διάμετρος - Μέσα 0.012" (0.30mm)
Λεπτομερής περιγραφή Natural Polytetrafluoroethylene (PTFE) Smooth Solid Tubing 0.012" (0.30mm) 100' (30.48m) Χρώμα Natural