DTT6101A230LG
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
Hammond Manufacturing
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος AIR CONDITIONER
Φύλλα δεδομένων: 1.DTT6101A230LG.pdf2.DTT6101A230LG.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 43 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 43 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του DTT6101A230LG
Αριθμός εξαρτήματος DTT6101A230LG Κατασκευαστής Hammond Manufacturing
Διαθέσιμη ποσότητα 43 pcs Φύλλο δεδομένων 1.DTT6101A230LG.pdf2.DTT6101A230LG.pdf
Βάρος 80 lbs (36.3kg) Τάση - Είσοδος 230VAC
Τύπος Air Conditioning Unit προδιαγραφές A/C Unit, 1700 BTU
Μέγεθος / Διαστάσεις 15.59" L x 23.43" W x 17.01" H (396.0mm x 594.0mm x 432.0mm) Πληροφορίες Αποστολής Drop shipped from the Manufacturer's Warehouse
Σειρά DTT Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή Rack A/C Unit, 1700 BTU 15.59" L x 23.43" W x 17.01" H (396.0mm x 594.0mm x 432.0mm)