DTT4500A115LG
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
Hammond Manufacturing
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CLIMATE CONTROL 4500BTU TOP MNT
Φύλλα δεδομένων: DTT4500A115LG.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 37 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 37 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του DTT4500A115LG
Αριθμός εξαρτήματος DTT4500A115LG Κατασκευαστής Hammond Manufacturing
Διαθέσιμη ποσότητα 37 pcs Φύλλο δεδομένων DTT4500A115LG.pdf
Βάρος 95 lbs (43.1kg) Τάση - Είσοδος 115VAC
Τύπος Air Conditioning Unit προδιαγραφές A/C Unit, 4500 BTU
Μέγεθος / Διαστάσεις 23.62" L x 15.35" W x 15.94" H (600.0mm x 389.9mm x 404.9mm) Πληροφορίες Αποστολής Drop shipped from the Manufacturer's Warehouse
Σειρά DTT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Λεπτομερής περιγραφή Rack A/C Unit, 4500 BTU 23.62" L x 15.35" W x 15.94" H (600.0mm x 389.9mm x 404.9mm)