S25FS512SFABHB213
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC 512 MB FLASH MEMORY
Φύλλα δεδομένων: S25FS512SFABHB213.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος S25FS512SFABHB213 Κατασκευαστής Cypress Semiconductor
Διαθέσιμη ποσότητα 16144 pcs Φύλλο δεδομένων S25FS512SFABHB213.pdf
Σειρά * Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή Memory IC
Σχετικά προϊόντα
S25G
S25G
Κατασκευαστές: GeneSiC Semiconductor
Περιγραφή: DIODE GEN PURP 400V 25A DO203AA
Σε απόθεμα: 16104 pcs
Κατεβάστε: S25G.pdf
RFQ
S25JR
S25JR
Περιγραφή: DIODE GEN REV 600V 25A DO203AA
Κατεβάστε: S25JR.pdf
RFQ
S25FS512SDSNFV010
S25FS512SDSNFV010
Περιγραφή: IC FLASH 512M SPI 80MHZ 8WSON
Κατεβάστε: S25FS512SDSNFV010.pdf
S25FS512SDSNFV011
S25FS512SDSNFV011
Περιγραφή: IC FLASH 512M SPI 80MHZ
Κατεβάστε: S25FS512SDSNFV011.pdf
S25K
S25K
Περιγραφή: DIODE GEN PURP 800V 25A DO203AA
Κατεβάστε: S25K.pdf
S25J
S25J
Περιγραφή: DIODE GEN PURP 600V 25A DO203AA
Κατεβάστε: S25J.pdf
S25GR
S25GR
Περιγραφή: DIODE GEN REV 400V 25A DO203AA