S25FS512SFABHB210
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC 512 MB FLASH MEMORY
Φύλλα δεδομένων: S25FS512SFABHB210.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
338 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος S25FS512SFABHB210 Κατασκευαστής Cypress Semiconductor
Διαθέσιμη ποσότητα 13621 pcs Φύλλο δεδομένων S25FS512SFABHB210.pdf
Σειρά * Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή Memory IC
Κατασκευαστές: GeneSiC Semiconductor
Περιγραφή: DIODE GEN REV 400V 25A DO203AA
Σε απόθεμα: 23431 pcs
Κατεβάστε: S25GR.pdf
RFQ
S25FS512SDSNFI011
S25FS512SDSNFI011
Περιγραφή: IC FLASH 512M SPI 80MHZ
Σε απόθεμα: 12074 pcs
Κατεβάστε: S25FS512SDSNFI011.pdf
RFQ
S25J
S25J
Περιγραφή: DIODE GEN PURP 600V 25A DO203AA
Κατεβάστε: S25J.pdf
S25FS512SDSNFV013
S25FS512SDSNFV013
Κατεβάστε: S25FS512SDSNFV013.pdf
S25G
S25G
Περιγραφή: DIODE GEN PURP 400V 25A DO203AA
Κατεβάστε: S25G.pdf
S25K
S25K
Περιγραφή: DIODE GEN PURP 800V 25A DO203AA