S25FS512SDSNFV010
Cypress SemiconductorCypress Semiconductor
S25FS512SDSNFV010 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cypress Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος IC FLASH 512M SPI 80MHZ 8WSON
Φύλλα δεδομένων: S25FS512SDSNFV010.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος S25FS512SDSNFV010 Κατασκευαστής Cypress Semiconductor
Περιγραφή IC FLASH 512M SPI 80MHZ 8WSON Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 9597 pcs Φύλλο δεδομένων S25FS512SDSNFV010.pdf
Γράψτε χρόνο κύκλου - Word, Page - Τάσης - Προμήθεια 1.7 V ~ 2 V
Τεχνολογία FLASH - NOR Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-WSON (6x8)
Σειρά FS-S Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση 8-WDFN Exposed Pad Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C (TA)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Τύπος μνήμης Non-Volatile Μέγεθος μνήμης 512Mb (64M x 8)
Διασύνδεση μνήμης SPI - Quad I/O, QPI Μορφή μνήμης FLASH
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή FLASH - NOR Memory IC 512Mb (64M x 8) SPI - Quad I/O, QPI 80MHz 8-WSON (6x8)
Συχνότητα ρολογιού 80MHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
S25FS512SDSNFB011
S25FS512SDSNFB011
Περιγραφή: IC NOR
Σε απόθεμα: 11061 pcs
Κατεβάστε: S25FS512SDSNFB011.pdf
RFQ
S25FS512SDSNFI013
S25FS512SDSNFI013
Περιγραφή: IC FLASH 512M SPI 80MHZ
Σε απόθεμα: 13531 pcs
Κατεβάστε: S25FS512SDSNFI013.pdf
RFQ
S25GR
S25GR
Κατασκευαστές: GeneSiC Semiconductor
Περιγραφή: DIODE GEN REV 400V 25A DO203AA