SN3R3M100ST
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SN3R3M100ST Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 3.3UF 20% 100V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: SN3R3M100ST.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SN3R3M100ST
Αριθμός εξαρτήματος SN3R3M100ST Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP ALUM 3.3UF 20% 100V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5356 pcs Φύλλο δεδομένων SN3R3M100ST.pdf
Τάση - Ονομαστική 100V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.315" Dia (8.00mm)
Σειρά SN Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 49mA @ 120Hz
Ακροαματικότητα - Πόλωση Bi-Polar
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Ισόβια @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
μόλυβδος Απόσταση 0.138" (3.50mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.453" (11.50mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 40.21 Ohm @ 120Hz
Λεπτομερής περιγραφή 3.3µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 40.21 Ohm @ 120Hz 1000 Hrs @ 85°C χωρητικότητα 3.3µF