SN3R3M050RT
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAPACITOR ALUMINUM
Φύλλα δεδομένων: SN3R3M050RT.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SN3R3M050RT
Αριθμός εξαρτήματος SN3R3M050RT Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Διαθέσιμη ποσότητα 5762 pcs Φύλλο δεδομένων SN3R3M050RT.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.236" Dia (6.00mm)
Σειρά SN Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 31mA @ 120Hz
Ακροαματικότητα - Πόλωση Bi-Polar
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ισόβια @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C μόλυβδος Απόσταση 0.098" (2.50mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.433" (11.00mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 48.25 Ohm @ 120Hz Λεπτομερής περιγραφή 3.3µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 48.25 Ohm @ 120Hz 1000 Hrs @ 85°C
χωρητικότητα 3.3µF εφαρμογές General Purpose