SN3R3M035ST
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SN3R3M035ST Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 3.3UF 20% 35V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: SN3R3M035ST.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SN3R3M035ST
Αριθμός εξαρτήματος SN3R3M035ST Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP ALUM 3.3UF 20% 35V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5426 pcs Φύλλο δεδομένων SN3R3M035ST.pdf
Τάση - Ονομαστική 35V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" Dia (5.00mm)
Σειρά SN Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 27mA @ 120Hz
Ακροαματικότητα - Πόλωση Bi-Polar
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Ισόβια @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
μόλυβδος Απόσταση 0.079" (2.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.433" (11.00mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 56.3 Ohm @ 120Hz
Λεπτομερής περιγραφή 3.3µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 56.3 Ohm @ 120Hz 1000 Hrs @ 85°C χωρητικότητα 3.3µF
εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SN3486
SN3486
Κατασκευαστές: VCC (Visual Communications Company)
Περιγραφή: MOUNTING SPEED NUT
Σε απόθεμα: 4859 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
SN37A12A
SN37A12A
Κατασκευαστές: Conxall / Switchcraft
Περιγραφή: CONN JACK MONO 6.35MM R/A