SH101M035ST
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SH101M035ST Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 100UF 20% 35V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: SH101M035ST.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SH101M035ST
Αριθμός εξαρτήματος SH101M035ST Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP ALUM 100UF 20% 35V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5972 pcs Φύλλο δεδομένων SH101M035ST.pdf
Τάση - Ονομαστική 35V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.315" Dia (8.00mm)
Σειρά SH Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 190mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 266mA @ 10kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση 0.138" (3.50mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.453" (11.50mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 1.86 Ohm @ 120Hz Λεπτομερής περιγραφή 100µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1.86 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C
χωρητικότητα 100µF εφαρμογές General Purpose