SH100M250ST
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SH100M250ST Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 10UF 20% 250V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: SH100M250ST.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SH100M250ST
Αριθμός εξαρτήματος SH100M250ST Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP ALUM 10UF 20% 250V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5467 pcs Φύλλο δεδομένων SH100M250ST.pdf
Τάση - Ονομαστική 250V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.394" Dia (10.00mm)
Σειρά SH Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 88mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 140.8mA @ 10kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση 0.197" (5.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.787" (20.00mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 19.98 Ohm @ 120Hz Λεπτομερής περιγραφή 10µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 19.98 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C
χωρητικότητα 10µF εφαρμογές General Purpose