SH101M200ST
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SH101M200ST Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 100UF 20% 200V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: SH101M200ST.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SH101M200ST
Αριθμός εξαρτήματος SH101M200ST Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP ALUM 100UF 20% 200V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6040 pcs Φύλλο δεδομένων SH101M200ST.pdf
Τάση - Ονομαστική 200V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.630" Dia (16.00mm)
Σειρά SH Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 335mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 536mA @ 10kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση 0.295" (7.50mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.260" (32.00mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 1.99 Ohm @ 120Hz Λεπτομερής περιγραφή 100µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1.99 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C
χωρητικότητα 100µF εφαρμογές General Purpose