SEKR47M050ST
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SEKR47M050ST Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 0.47UF 20% 50V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: SEKR47M050ST.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SEKR47M050ST
Αριθμός εξαρτήματος SEKR47M050ST Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP ALUM 0.47UF 20% 50V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5919 pcs Φύλλο δεδομένων SEKR47M050ST.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" Dia (5.00mm)
Σειρά SEK Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 7mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 9.8mA @ 10kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση 0.079" (2.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.433" (11.00mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 338.8 Ohm @ 120Hz Λεπτομερής περιγραφή 0.47µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 338.8 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C
χωρητικότητα 0.47µF εφαρμογές General Purpose