SEK682M025ST
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SEK682M025ST Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 6800UF 20% 25V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: SEK682M025ST.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SEK682M025ST
Αριθμός εξαρτήματος SEK682M025ST Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP ALUM 6800UF 20% 25V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 53429 pcs Φύλλο δεδομένων SEK682M025ST.pdf
Τάση - Ονομαστική 25V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.709" Dia (18.00mm)
Πόλωση - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Αλλα ονόματα 338-2362
SEK682M025ST-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση 0.295" (7.50mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.654" (42.00mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 50 mOhm Λεπτομερής περιγραφή 6800µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 50 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
χωρητικότητα 6800µF εφαρμογές General Purpose