SEK682M016ST
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SEK682M016ST Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 6800UF 20% 16V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: SEK682M016ST.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SEK682M016ST
Αριθμός εξαρτήματος SEK682M016ST Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP ALUM 6800UF 20% 16V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3986 pcs Φύλλο δεδομένων SEK682M016ST.pdf
Τάση - Ονομαστική 16V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.709" Dia (18.00mm)
Σειρά SEK Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 1.79A @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 2.148A @ 10kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση 0.295" (7.50mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.417" (36.00mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 60 mOhm @ 120Hz Λεπτομερής περιγραφή 6800µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 60 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C
χωρητικότητα 6800µF εφαρμογές General Purpose