MPXQS68K
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: MPXQS68K
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 0.068UF 10% 275VAC RAD
Φύλλα δεδομένων: MPXQS68K.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MPXQS68K
Αριθμός εξαρτήματος MPXQS68K Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP FILM 0.068UF 10% 275VAC RAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5393 pcs Φύλλο δεδομένων MPXQS68K.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC - Τάση Αξιολόγηση - AC 275V
Ανοχή ±10% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.709" L x 0.236" W (18.00mm x 6.00mm) Σειρά MPX
Ακροαματικότητα X2 Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Απόσταση 0.591" (15.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.492" (12.50mm) Χαρακτηριστικά -
διηλεκτρικό υλικό Polypropylene (PP), Metallized Λεπτομερής περιγραφή 0.068µF Film Capacitor 275V Polypropylene (PP), Metallized Radial
χωρητικότητα 0.068µF εφαρμογές EMI, RFI Suppression