MPXQP68K
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: MPXQP68K
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 0.68UF 10% 275VAC RAD
Φύλλα δεδομένων: MPXQP68K.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MPXQP68K
Αριθμός εξαρτήματος MPXQP68K Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP FILM 0.68UF 10% 275VAC RAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5802 pcs Φύλλο δεδομένων MPXQP68K.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC - Τάση Αξιολόγηση - AC 275V
Ανοχή ±10% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.260" L x 0.433" W (32.00mm x 11.00mm) Σειρά MPX
Ακροαματικότητα X2 Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Απόσταση 1.083" (27.50mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.807" (20.50mm) Χαρακτηριστικά -
διηλεκτρικό υλικό Polypropylene (PP), Metallized Λεπτομερής περιγραφή 0.68µF Film Capacitor 275V Polypropylene (PP), Metallized Radial
χωρητικότητα 0.68µF εφαρμογές EMI, RFI Suppression