MPXS2010VLQ120
N/A
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 32BIT 1MB FLASH 144LQFP
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MPXS2010VLQ120 Κατασκευαστής N/A
Διαθέσιμη ποσότητα 5526 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 3 V ~ 5.5 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 144-LQFP (20x20)
Ταχύτητα 120MHz Σειρά PX
RAM Μέγεθος 128K x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH
Μέγεθος μνήμης προγράμματος 1MB (1M x 8) Περιφερειακά DMA, POR, PWM, WDT
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση 144-LQFP
Oscillator Τύπος Internal Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C (TA)
EEPROM Μέγεθος - Λεπτομερής περιγραφή e200z4d PX Microcontroller IC 32-Bit 120MHz 1MB (1M x 8) FLASH 144-LQFP (20x20)