DMM4P15K-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
DMM4P15K-F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 0.15UF 10% 400VDC RAD
Φύλλα δεδομένων: DMM4P15K-F.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του DMM4P15K-F
Αριθμός εξαρτήματος DMM4P15K-F Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP FILM 0.15UF 10% 400VDC RAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6018 pcs Φύλλο δεδομένων DMM4P15K-F.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 400V Τάση Αξιολόγηση - AC 200V
Ανοχή ±10% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.709" L x 0.276" W (18.00mm x 7.00mm) Σειρά DMM
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Απόσταση 0.591" (15.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.551" (14.00mm) Χαρακτηριστικά -
διηλεκτρικό υλικό Polyester, Metallized Λεπτομερής περιγραφή 0.15µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Metallized Radial
χωρητικότητα 0.15µF εφαρμογές General Purpose