DMM2W4P7K-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
DMM2W4P7K-F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 4.7UF 10% 250VDC RADIAL
Φύλλα δεδομένων: DMM2W4P7K-F.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του DMM2W4P7K-F
Αριθμός εξαρτήματος DMM2W4P7K-F Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP FILM 4.7UF 10% 250VDC RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4564 pcs Φύλλο δεδομένων DMM2W4P7K-F.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 250V Τάση Αξιολόγηση - AC 160V
Ανοχή ±10% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.220" L x 0.630" W (31.00mm x 16.00mm) Σειρά DMM
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Απόσταση 1.083" (27.50mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.024" (26.00mm) Χαρακτηριστικά -
διηλεκτρικό υλικό Polyester, Metallized Λεπτομερής περιγραφή 4.7µF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Metallized Radial
χωρητικότητα 4.7µF εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
DMM4P1K-F
DMM4P1K-F
Περιγραφή: CAP FILM 0.1UF 10% 400VDC RADIAL
Σε απόθεμα: 5556 pcs
Κατεβάστε: DMM4P1K-F.pdf
RFQ
DMM2W3P3K-F
DMM2W3P3K-F
Περιγραφή: CAP FILM 3.3UF 10% 250VDC RADIAL
Σε απόθεμα: 4457 pcs
Κατεβάστε: DMM2W3P3K-F.pdf
RFQ
DMM2W4P7K
DMM2W4P7K