DMM4S33K-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
DMM4S33K-F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 0.033UF 10% 400VDC RAD
Φύλλα δεδομένων: DMM4S33K-F.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του DMM4S33K-F
Αριθμός εξαρτήματος DMM4S33K-F Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP FILM 0.033UF 10% 400VDC RAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4179 pcs Φύλλο δεδομένων DMM4S33K-F.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 400V Τάση Αξιολόγηση - AC 200V
Ανοχή ±10% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.551" L x 0.236" W (14.00mm x 6.00mm) Σειρά DMM
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Απόσταση 0.394" (10.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.413" (10.50mm) Χαρακτηριστικά -
διηλεκτρικό υλικό Polyester, Metallized Λεπτομερής περιγραφή 0.033µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Metallized Radial
χωρητικότητα 0.033µF εφαρμογές General Purpose