CDS30FD103GO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος MICA
Φύλλα δεδομένων: CDS30FD103GO3F.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CDS30FD103GO3F Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή MICA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4975 pcs Φύλλο δεδομένων CDS30FD103GO3F.pdf
Τάση - Ονομαστική 500V Ανοχή ±2%
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.728" L x 0.272" W (18.50mm x 6.90mm) Σειρά CDS30
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
μόλυβδος Απόσταση 0.437" (11.10mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.799" (20.30mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
διηλεκτρικό υλικό Mica Λεπτομερής περιγραφή 10000pF Mica Capacitor 500V Radial
χωρητικότητα 10000pF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
CDS30FD103GO3
CDS30FD103GO3
Περιγραφή: MICA
Σε απόθεμα: 4844 pcs
Κατεβάστε: CDS30FD103GO3.pdf
RFQ
CDS30FD153JO3
CDS30FD153JO3
Περιγραφή: CAP MICA 0.015UF 5% 500V RADIAL
Σε απόθεμα: 3734 pcs
Κατεβάστε: CDS30FD153JO3.pdf
RFQ
CDS30FA333JO3F
CDS30FA333JO3F
Περιγραφή: CAP MICA 0.033UF 5% 100V RADIAL
Κατεβάστε: CDS30FA333JO3F.pdf
CDS30
CDS30
Κατασκευαστές: Bussmann (Eaton)
Περιγραφή: FUSE CARTRIDGE 30A 600VAC